|
Quick Contact
+123 456 5532

Jak czworonogi spędzają urlop w hotelach dla psów?

Na całym świecie, w tym w Polsce przybywa hoteli dla psów. Trafiają one tam na krótki czas, zwykle wtedy, gdy ich opiekunowie wyjeżdżają na wakacje. Jak jednak wygląda życie psa podczas takiego swoistego urlopu?

Jak psy spędzają czas w hotelach?

Hotele dla psów zwykle są zarządzane przez osoby, które mają już doświadczenia zawodowe w zajmowaniu się czworonogami. Zakładają je np. hodowcy psów, czy też weterynarze. Ośrodki tego typu zwykle więc działają w pełni profesjonalnie, a psy mają zapewnioną doskonałą opiekę.

Udostępniane jest dla nich dużo wolnej przestrzeni na wolnym powietrzu, gdzie bawią się z innymi czworonogami. Psy przez cały czas pozostają też pod bacznym monitoringiem pracowników danego hotelu i są regularnie karmione oraz pojone.

Czy warto zaprowadzać psa do hotelu?

Większość psów bardzo dobrze znosi kilkudniowy pobyt w hotelu. Czasem zdarza się, że czworonogi niechętnie wracają do domu. Należy jednak pamiętać, że psy niezwykle mocno przywiązują się do swoich właścicieli. Kilkudniowa rozłąka może się dla nich wiązać z dużą dawką stresu i niepokoju, tym bardziej że nie wiedzą one o tym, kiedy z powrotem zobaczą swoich właścicieli.

Zawsze powinno się więc dokładnie sprawdzić, czy hotel, do jakiego zamierza się przyprowadzić swojego pupila, na pewno jest w pełni bezpieczny i prowadzony z najwyższą troską o czworonogi. Zakres cen hoteli dla psów bywa różny. Zwykle jednak cena z wyżywieniem za jeden dzień wynosi około 50 złotych.

Jakie alternatywy ma hotel dla psów?

Wyjeżdżając na urlop, trudno jest zostawić samego psa zamkniętego w czterech ścianach. Jeśli nie chce się skorzystać z usług hoteli dla psów, to można poprosić przyjaciela lub członka rodziny o tymczasową opiekę nad czworonogiem.

Coraz więcej ludzi decyduje się też na zabieranie psów wraz ze sobą na wyjazd. Takie rozwiązanie może się świetnie sprawdzić, o ile podróż i wybór ośrodka wypoczynkowego bardzo dobrze się przemyśli.

Centrumnoclegowemasz.pl sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

Centrumnoclegowemasz.pllogin form


epsilon