|
Quick Contact
+123 456 5532

Jak reklamuje się hotel w XXI wieku?

Szeroko pojęta branża turystyczna, w tym także działalność hotelarska w znacznej mierze bazuje na działaniach związanych z reklamą oraz marketingiem. Co jednak współcześnie jest najważniejsze w strategiach marketingowych hoteli?

Jak reklamują się współczesne hotele?

W dzisiejszych czasach klienci mają ogromny wybór obiektów hotelowych. Zależy im przy tym nie tylko na cenie i komfortowym pobycie, ale także na szybkiej i bezproblemowej rezerwacji miejsc. Coraz więcej ludzi preferuje też kontakt online zamiast telefonicznej rezerwacji.

Z tego powodu hotele coraz bardziej przestawiają się na marketing internetowy. Obecnie podstawą jest przejrzysta, płynnie działająca i responsywna strona internetowa. Klient powinien mieć możliwość bezproblemowej rezerwacji online o każdej porze dnia i nocy. Duże znaczenie ma też hosting. Każda awaria portalu oznacza bowiem utratę klientów.

Hotele inwestują też wielkie pieniądze na reklamowanie swoich usług w wyszukiwarkach internetowych, takich jak Google. Pozycjonowanie strony, czy reklama pay per click kosztują relatywnie niewiele, a mogą istotnie przyczynić się do wzrostu liczby klientów.

Nie oznacza to jednak, że nieco bardziej tradycyjne formy reklamy nie są już praktykowane. Wręcz przeciwnie największe sieci hoteli nadal w dużej mierze opierają swoją reklamę o bilbordy czy też spoty telewizyjne.

Centrumnoclegowemasz.pl sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

Centrumnoclegowemasz.pllogin form


epsilon