|
Quick Contact
+123 456 5532

Stylizowanie hotelowych wnętrz

Stylizowanie hotelowych wnętrz stało się niemal obowiązkiem. Trendy hotelarskie promują hotele i pensjonaty, które wyróżniają się na tle konkurencji interesującym designem. W hotelu musi być nie tylko tanio, ale również miło i przytulnie. Szczególną popularnością cieszą się małe hotele, w których do dyspozycji gości pozostają pokoje urządzone tematycznie. Dzięki temu, że każdy z nich jest nieco inny, goście chętniej planują kolejną wizytę w tym samym obiekcie, ale w innym pokoju.

Jak nadać charakter hotelowym pokojom?

Urządzenie każdego pokoju z osobna wymaga od właścicieli lub projektantów pomysłu na cały obiekt. Warto, by urządzaniu wszystkich pokoi towarzyszyła jedna myśl przewodnia, ale w każdym z pomieszczeń czy apartamentów podkreślona innym motywem.

Niewątpliwie za całokształt klimatu odpowiadają w głównej mierze tapety, tkaniny i dodatki. To właśnie one w największym stopniu budują oryginalny klimat wnętrza. Na rynku jest bardzo duży wybór tapet i tkanin. Można nawet zamówić zestawy, które będą ze sobą korespondowały tym samym kolorem, printem lub motywem. Takie przygotowane na indywidualne zamówienie komplety nie należą do tanich, ale robią na gościach duże wrażenie. Projektanci hotelowych wnętrz radzą, by w każdym pokoju znalazło się coś drogiego, co podkreśli wyjątkowy charakter hotelu. Indywidualnie zamawiane tkaniny z pewnością do tych drogich dodatków należą.

Oryginalne dekoracje

Niezbędnym, chociaż już tańszym, elementem stylizacji pomieszczeń są dekoracje ścian. Warto sięgnąć po różnorodne ramki ścienne będące doskonałym uzupełnieniem każdej stylizacji. W zależności od potrzeb można wybrać ramki mniejsze lub większe, matowe czy błyszczące. Dobrym pomysłem jest wykorzystanie ich do oprawienia zdjęć i plakatów, a bardziej oryginalnie do umieszczenie w ich centralnej części drobnych dekoracji nawiązujących do wnętrza.

Ważne są także inne dodatki budujące klimat: figurki, świeczki, oryginalne donice czy rośliny. Nastrój we wnętrzu pomoże podkreślić odpowiednio dobrane oświetlenie w nietuzinkowych oprawach.

Oczywiście unikalna stylizacja hotelowych wnętrz dotyczy przede wszystkim małych obiektów, oferujących najwyżej kilkanaście pokoi. W większych hotelach zaprojektowanie z osobna każdego pokoju czy apartamentu byłoby zbyt kosztowne i czasochłonne. Poza tym goście dużych hoteli bardziej oczekują unifikacji.

Centrumnoclegowemasz.pl sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

Centrumnoclegowemasz.pllogin form


epsilon